Letní tábor pro dospělé ´21

 

Vážení kolegové, přátelé, kamarádi, 

 

Základní umělecká škola J. Kličky Klatovy kromě jiných prázdninových aktivit, které jsou určeny především mladším dětem a osobám s přívlastkem teens, již tradičně zajišťuje též akci s názvem Letní tábor pro dospělé. 

V roce 2021 pořádáme již 7. ročník této bohulibé akce, na které se tradičně schází dobrá parta, která si chce odpočinout od běžných rutinních starostí obyčejného života a společně se ponoří do světa her, převleků a scének. Dovolte mi proto, abych vás i letos pozval k účasti na tomto již tradičním netradičně pojatém čtyřdenním setkání, na kterém nechybí zábava, pohoda a nepřeberné množství kouzelných situací, které nabízí právě společný pobyt za hranicí běžnosti. 

 

L(etní)T(ábor)P(ro)D(dospělé) 2021 se uskuteční v termínu: 

30.6. (začátek odpoledne/podvečer) - 4.7. 2021 (konec v poledne). 

 

Destinaci zatím ladíme, nicméně jisté je téma: ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 3

 

Kdo z vás byl smutný z ohlášeného konce "růžovky", nemusí nyní zoufat, protože pokračování si zajistíme sami. Nebude to však jen pouhé kýčovité navázání na tradiční úterně-čtvrteční spršku emocí a masáž mozku hloupatými nesmysly, ale dozvíte se lecos nového a přiučíte se i něco z historie lékařství.  

 

Přihlášení je možné do 10.2.2021. Bez problému kontaktujte známé / kamarády ve věku 17 - 99 let a přepošlete jim odkaz na přihlášení, těšíme se na všechny zájemce.  

 

Cena zahrnující ubytování, dopravu a celodenní stravu je 1900 Kč. Ve věci platby se vám ozveme po 10.2., poplatek bude následně potřeba uhradit do 28.2. V případě nekonání tábora z důvodu nařízení vlády vám celou částku vrátíme. 

 

Dotazník k přihlášení a veškeré další informace naleznete zde: 

 

https://forms.gle/H6q8QDG8TXvwBXNx8

 

Hezký den a Lékařství Zdar! 

 

Jarda Pleticha a Míra Jiřík